Reporting times

The time you have been allocated is your reporting time on the day. You will need to report to the registration area at this time with your photo ID and anything you need to be ready to run. Please don’t be late for registration or you may not be eligible to race.

The registration area will be at TwentyOne bar on Level 3 at SKYCITY.

Please note: Reporting times are now final. Please check that your details are correct and contact us on events@leukaemia.org.nz or call 0800 15 10 15 if you have any questions. If your name is not on the list below this is due to the Health & Safety survey not being completed. This must be done by Wednesday 2nd August – please contact us once completed.

Quick tip: If you are on a desktop computer press ‘Ctrl+F’ to search for your name

Wave Number Reporting Time Race Number Team Name Name
1 1:15pm 1 Speed of Fire William Garnett
1 1:15pm 2 Speed of Fire Michelle Herrick
1 1:15pm 3 Speed of Fire Jacson Kluts
1 1:15pm 4 Speed of Fire Renee Nathan
1 1:15pm 5 Speed of Fire Alex Nicholson
1 1:15pm 6 NZ Police Ninjago Nathan Burtenshaw
1 1:15pm 7 NZ Police Ninjago Stuart Clarke
1 1:15pm 8 NZ Police Ninjago Nathan Kluit
1 1:15pm 9 NZ Police Ninjago David Mayes
1 1:15pm 10 NZ Police Ninjago Campbell McEvedy
1 1:15pm 11 Wait a SEC Olivia Armstrong
1 1:15pm 12 Wait a SEC Kylie Carlson
1 1:15pm 13 Wait a SEC Pat Dudley
1 1:15pm 14 Wait a SEC Phoebe Lawton
1 1:15pm 15 Wait a SEC Nick Makea
1 1:15pm 16 St John Ambulance B Side Karen Aimz
1 1:15pm 17 St John Ambulance B Side Daniel Fyfe
1 1:15pm 18 St John Ambulance B Side Emily Holmes
1 1:15pm 19 St John Ambulance B Side Candice Mikkelsen
1 1:15pm 20 St John Ambulance B Side Colin Tan
1 1:15pm 21 Auckland Council – Stop stairing! Aaron Donaldson
1 1:15pm 22 Auckland Council – Stop stairing! Vesselina Petkova
1 1:15pm 23 Auckland Council – Stop stairing! Hartwig Rabl
1 1:15pm 24 Auckland Council – Stop stairing! Josie Robinson
1 1:15pm 25 Auckland Council – Stop stairing! Jazz Singh
1 1:15pm 26 Bell Gully David Dela Rue
1 1:15pm 27 Bell Gully Nicky McCool
1 1:15pm 28 Bell Gully Brooke Reed
1 1:15pm 29 Bell Gully Alex Robinson
1 1:15pm 30 Bell Gully Maxwell Smith
1 1:15pm 31 BNZ Level 6 Adam Cowen
1 1:15pm 32 BNZ Level 6 Olivia Donaldson
1 1:15pm 33 BNZ Level 6 Alex Low
1 1:15pm 34 BNZ Level 6 Jack Perry
1 1:15pm 35 BNZ Level 6 Edna Swart
1 1:15pm 36 BNZ Partners – Health and Professionals Simon Healy
1 1:15pm 37 BNZ Partners – Health and Professionals Rebekah McFadyen
1 1:15pm 38 BNZ Partners – Health and Professionals Fraser Mills
1 1:15pm 39 BNZ Partners – Health and Professionals Remy Morgan
1 1:15pm 40 BNZ Partners – Health and Professionals Becky West
1 1:15pm 41 AMG Speed Demons Estelle Curd
1 1:15pm 42 AMG Speed Demons Pam Holmes
1 1:15pm 43 AMG Speed Demons Andrew Stephenson
1 1:15pm 44 AMG Speed Demons Kaine Thompson
1 1:15pm 45 AMG Speed Demons Gabby Wootton
2 1:35pm 46 Barfoot and Thompson Takapuna Kath Fraser
2 1:35pm 47 Barfoot and Thompson Takapuna David Holton
2 1:35pm 48 Barfoot and Thompson Takapuna Travis Nicholls
2 1:35pm 49 Barfoot and Thompson Takapuna Nicola O’Sullivan
2 1:35pm 50 Barfoot and Thompson Takapuna Pam Riley
2 1:35pm 51 Delmaine Disasters Mariale Cateriano
2 1:35pm 52 Delmaine Disasters Amy Li
2 1:35pm 53 Delmaine Disasters Ketashnee Maistry
2 1:35pm 54 Delmaine Disasters TeAhu Takiari
2 1:35pm 55 Delmaine Disasters Alice van der Velden
2 1:35pm 56 Duncan Cotterill – Blood, Sweat and Stairs Jack Acland
2 1:35pm 57 Duncan Cotterill – Blood, Sweat and Stairs Darise Bennington
2 1:35pm 58 Duncan Cotterill – Blood, Sweat and Stairs Alexander Best
2 1:35pm 59 Duncan Cotterill – Blood, Sweat and Stairs Wei Wei Ng
2 1:35pm 60 Duncan Cotterill – Blood, Sweat and Stairs Billie Zagni
2 1:35pm 61 Evolve Tracey Bedford
2 1:35pm 62 Evolve Megan Browne
2 1:35pm 63 Evolve Hennessey McNamara
2 1:35pm 64 Evolve Laura Pugh
2 1:35pm 65 Evolve Donna Railey
2 1:35pm 66 Fearless Fidelity Lifers Peter Browne
2 1:35pm 67 Fearless Fidelity Lifers Sean Butler
2 1:35pm 68 Fearless Fidelity Lifers Cerise McCormick
2 1:35pm 69 Fearless Fidelity Lifers Olga Tashakova
2 1:35pm 70 Fearless Fidelity Lifers Rebekah Toh
2 1:35pm 71 Bridgestone NZ – Fitted and Balanced Hannah Allen
2 1:35pm 72 Bridgestone NZ – Fitted and Balanced Jeremy Mackintosh
2 1:35pm 73 Bridgestone NZ – Fitted and Balanced David Piper
2 1:35pm 74 Bridgestone NZ – Fitted and Balanced Donnavan Rugnath
2 1:35pm 75 Bridgestone NZ – Fitted and Balanced Melissa Tia
2 1:35pm 76 Bridgestone NZ – Vertically Aligned Fofoga Atoa
2 1:35pm 77 Bridgestone NZ – Vertically Aligned Willem Conradie
2 1:35pm 78 Bridgestone NZ – Vertically Aligned John Hart
2 1:35pm 79 Bridgestone NZ – Vertically Aligned Vaughn Herbert
2 1:35pm 80 Bridgestone NZ – Vertically Aligned Ally Li
2 1:35pm 81 Kiwibank Climbers Toni Andrews
2 1:35pm 82 Kiwibank Climbers Adam Day
2 1:35pm 83 Kiwibank Climbers Donna Dixon
2 1:35pm 84 Kiwibank Climbers Jarrod Murrell
2 1:35pm 85 Kiwibank Climbers Mike Shirley
2 1:35pm 86 Lululemon Katie Hunter
2 1:35pm 87 Lululemon Emily Cavell
2 1:35pm 88 Lululemon Billie Haresnape
2 1:35pm 89 Lululemon Fallon King
2 1:35pm 91 Lululemon takapuna Phill Cui
2 1:35pm 92 Lululemon takapuna Andrea Gerrard
2 1:35pm 93 Lululemon takapuna Rawinia Judson
2 1:35pm 94 Lululemon takapuna Amanda Mueller
2 1:35pm 95 Lululemon takapuna Sam Whittle
3 1:55pm 96 Autotrader.co.nz Cameron Coe
3 1:55pm 97 Autotrader.co.nz Richie East
3 1:55pm 98 Autotrader.co.nz Jade Perrow
3 1:55pm 99 Autotrader.co.nz Jason Robb
3 1:55pm 100 Autotrader.co.nz Vicky Smith
3 1:55pm 101 Bauer – Now To Love Lana Byrne
3 1:55pm 102 Bauer – Now To Love Bridget Hewitt
3 1:55pm 103 Bauer – Now To Love Brendon Hill
3 1:55pm 104 Bauer – Now To Love Amelia Murray
3 1:55pm 105 Bauer – Now To Love Elise Wilson
3 1:55pm 106 Bauer-  Paperboy Erin Berryman
3 1:55pm 107 Bauer-  Paperboy Amelia Campion
3 1:55pm 108 Bauer-  Paperboy Paul Gardiner
3 1:55pm 109 Bauer-  Paperboy Tamsin Marshall
3 1:55pm 110 Bauer-  Paperboy Rachel Mclean
3 1:55pm 111 Elevate Fitness Chris Armstrong
3 1:55pm 112 Elevate Fitness Dawn Birchall
3 1:55pm 113 Elevate Fitness Dawn Brown
3 1:55pm 114 Elevate Fitness Tania Crothall
3 1:55pm 115 Elevate Fitness Trishee Taylor
3 1:55pm 116 Janssen – Stairway to Heaven Janice Bell
3 1:55pm 117 Janssen – Stairway to Heaven Katie Berney
3 1:55pm 118 Janssen – Stairway to Heaven Tania Crosbie
3 1:55pm 119 Janssen – Stairway to Heaven Cath Nicholson
3 1:55pm 120 Janssen – Stairway to Heaven Gene Pateman
3 1:55pm 121 Janssen – Step by Step Felicity Bonham
3 1:55pm 122 Janssen – Step by Step Rachael Godinet-Butler
3 1:55pm 123 Janssen – Step by Step Teresa Hawke
3 1:55pm 124 Janssen – Step by Step Raymond Komen
3 1:55pm 125 Janssen – Step by Step Rachel Yang
3 1:55pm 127 Mercury Rising Michael Nichols
3 1:55pm 128 Mercury Rising Philippe Paya
3 1:55pm 129 Mercury Rising Nadia Thompson
3 1:55pm 130 Mercury Rising Jeremy Tomkinson
3 1:55pm 131 Watts Up Nisha Clark
3 1:55pm 132 Watts Up Maria Elliott
3 1:55pm 133 Watts Up Adam Gower
3 1:55pm 134 Watts Up Blair McDonald
3 1:55pm 135 Watts Up Steve Monks
3 1:55pm 136 KordaMentha Team A Macy Law
3 1:55pm 137 KordaMentha Team A Larissa Logan
3 1:55pm 138 KordaMentha Team A Jordelle Simkin
3 1:55pm 139 KordaMentha Team A Suresh Yahanpath
3 1:55pm 140 KordaMentha Team A Joseph Zwaans
4 2:15pm 141 SKY TV NZ Ginelle Cocks
4 2:15pm 142 SKY TV NZ Donna Heaton
4 2:15pm 143 SKY TV NZ Amir Moharam
4 2:15pm 144 SKY TV NZ Alan Partridge
4 2:15pm 145 SKY TV NZ Owen Scelly
4 2:15pm 146 Southern Cross – Colouring in climbers Rachel Armstrong
4 2:15pm 147 Southern Cross – Colouring in climbers Sam Beresford
4 2:15pm 148 Southern Cross – Colouring in climbers Amanda Brien
4 2:15pm 149 Southern Cross – Colouring in climbers Sarah Brook
4 2:15pm 150 Southern Cross – Colouring in climbers Megan James
4 2:15pm 151 Southern Cross – Stairing is Caring Kristee Hardacre
4 2:15pm 152 Southern Cross – Stairing is Caring Luke Longdill
4 2:15pm 153 Southern Cross – Stairing is Caring Melanie Place
4 2:15pm 154 Southern Cross – Stairing is Caring Toni Roberts
4 2:15pm 155 Southern Cross – Stairing is Caring Tom Wrench
4 2:15pm 156 Bex Bootcamps Taryn Glavish
4 2:15pm 157 Bex Bootcamps Ross Moore
4 2:15pm 158 Bex Bootcamps Aleasia Morrissey
4 2:15pm 159 Bex Bootcamps Lauren Norris
4 2:15pm 160 Bex Bootcamps Bex Voss
4 2:15pm 161 Blood.EY Camryn Brown
4 2:15pm 162 Blood.EY Gigi Green
4 2:15pm 163 Blood.EY Matthieu Moreaux
4 2:15pm 164 Blood.EY Amy Robson
4 2:15pm 165 Blood.EY Alison Verona
4 2:15pm 166 Speed.EY Karolina Andrzejczyk
4 2:15pm 167 Speed.EY Ryan Collier
4 2:15pm 168 Speed.EY Natasha H’ng
4 2:15pm 169 Speed.EY Lucy Saint
4 2:15pm 170 Speed.EY Jayden Thomasen
4 2:15pm 171 Fulton Hogan – Civil Corinne Garrett
4 2:15pm 172 Fulton Hogan – Civil Dan McKessar
4 2:15pm 173 Fulton Hogan – Civil Scott Meehan
4 2:15pm 174 Fulton Hogan – Civil Simone Myburgh
4 2:15pm 176 Fulton Hogan – Faulty Towers 1 Keith Cocking
4 2:15pm 177 Fulton Hogan – Faulty Towers 1 Ross Harper
4 2:15pm 178 Fulton Hogan – Faulty Towers 1 Kayla Pattison
4 2:15pm 179 Fulton Hogan – Faulty Towers 1 Freya Urlich
4 2:15pm 180 Fulton Hogan – Faulty Towers 1 Anthony Van der veer
4 2:15pm 181 Fulton Hogan – Faulty Towers 2 Andy Booth
4 2:15pm 182 Fulton Hogan – Faulty Towers 2 Graham Cates
4 2:15pm 183 Fulton Hogan – Faulty Towers 2 Leanne Covich
4 2:15pm 184 Fulton Hogan – Faulty Towers 2 Bridgette Phillips
4 2:15pm 185 Fulton Hogan – Faulty Towers 2 Willie Popata
4 2:15pm 186 PwC Panthers Jessica Ah Kuoi
4 2:15pm 187 PwC Panthers Caren Donald
4 2:15pm 188 PwC Panthers Naomi McRae
4 2:15pm 189 PwC Panthers Maylene Plummer
4 2:15pm 190 PwC Panthers Lee Robertson
5 2:35pm 191 PREND Donna Blackburn
5 2:35pm 192 PREND Nikita Brough
5 2:35pm 193 PREND Renee Munce
5 2:35pm 194 PREND Eloise Roxburgh
5 2:35pm 195 PREND Paula Ryan
5 2:35pm 196 KCExcellence Amber Filleul
5 2:35pm 197 KCExcellence Che Houpapa
5 2:35pm 198 KCExcellence Amy Jones
5 2:35pm 199 KCExcellence Alex Polaschek
5 2:35pm 200 KCExcellence Toby Stevenson
5 2:35pm 201 KCExtreme Sue Burton
5 2:35pm 202 KCExtreme Bryony Filleul
5 2:35pm 203 KCExtreme Chris Fincham
5 2:35pm 204 KCExtreme Rob Foster
5 2:35pm 205 KCExtreme Matt van Rooyen
5 2:35pm 206 Moore Stephen Markhams Shikhar Chaturvedi
5 2:35pm 207 Moore Stephen Markhams Tina Fong
5 2:35pm 208 Moore Stephen Markhams Craig Hemphill
5 2:35pm 209 Moore Stephen Markhams Aman Kuar
5 2:35pm 210 Moore Stephen Markhams Belinda Young
5 2:35pm 211 Spark – PESCY Steppers Yve Bourke
5 2:35pm 212 Spark – PESCY Steppers Sam Excell
5 2:35pm 213 Spark – PESCY Steppers Connie Fernandes
5 2:35pm 214 Spark – PESCY Steppers Erron Jones
5 2:35pm 215 Spark – PESCY Steppers Phil Newman
5 2:35pm 216 Starspark Fadzie Chitambo
5 2:35pm 217 Starspark Kim Fox
5 2:35pm 218 Starspark Mark Lambourne
5 2:35pm 219 Starspark Ashley Meyers
5 2:35pm 220 Starspark Jeff Wood
5 2:35pm 221 Carters Pukekohe Zac Berridge
5 2:35pm 222 Carters Pukekohe James Gray
5 2:35pm 223 Carters Pukekohe Wilson Haku
5 2:35pm 224 Carters Pukekohe Ashley Kelly
5 2:35pm 225 Carters Pukekohe Craig Prestidge
5 2:35pm 226 Wild Kiwi Andrew Annable
5 2:35pm 228 Wild Kiwi Mica Kingston
5 2:35pm 229 Wild Kiwi Daniel Painter
5 2:35pm 230 Wild Kiwi Matt Veridiano
5 2:35pm 231 Mansons TCLM Jenna Hyland
5 2:35pm 232 Mansons TCLM Suzanne Murray
5 2:35pm 233 Mansons TCLM Stuart Porteous
5 2:35pm 234 Mansons TCLM Willie Savali
5 2:35pm 235 Mansons TCLM Paul Wilkinson
6 2:55pm 236 #4Musso Darin Collier
6 2:55pm 237 #4Musso Kristel Horo-Phillips
6 2:55pm 238 #4Musso Nicole Paora
6 2:55pm 239 #4Musso Tyson Tainui
6 2:55pm 240 #4Musso Kahukura Webb
6 2:55pm 241 Auckland Seido Karate Black Belts Patrick Holden
6 2:55pm 242 Auckland Seido Karate Black Belts Julie Mercer
6 2:55pm 243 Auckland Seido Karate Black Belts Mark Pilaar
6 2:55pm 244 Auckland Seido Karate Black Belts David Drillien
6 2:55pm 245 Auckland Seido Karate Black Belts Louise Wickham
6 2:55pm 246 Auckland Seido Karate Kids Michael Bangs
6 2:55pm 247 Auckland Seido Karate Kids Zhihao Huang
6 2:55pm 248 Auckland Seido Karate Kids Eleanor Kearns
6 2:55pm 249 Auckland Seido Karate Kids Michael Kyriak
6 2:55pm 250 Auckland Seido Karate Kids Laura Maskill
6 2:55pm 251 Mike Pero Real Estate 1 James Bowden
6 2:55pm 252 Mike Pero Real Estate 1 Sunny Gumber
6 2:55pm 253 Mike Pero Real Estate 1 Louise Kular
6 2:55pm 254 Mike Pero Real Estate 1 Robyn Mackey
6 2:55pm 255 Mike Pero Real Estate 1 Steven Singh
6 2:55pm 256 Mike Pero Real Estate 2 Valton Kask
6 2:55pm 257 Mike Pero Real Estate 2 Graham McIntyre
6 2:55pm 258 Mike Pero Real Estate 2 Nikhil Sharma
6 2:55pm 259 Mike Pero Real Estate 2 Naz Shazmaani
6 2:55pm 260 Mike Pero Real Estate 2 Harjinder Singh
6 2:55pm 261 MFAT Burners Murray Bruges
6 2:55pm 262 MFAT Burners Mark Casey
6 2:55pm 263 MFAT Burners Jeremy Hall
6 2:55pm 264 MFAT Burners Catherine Pfister
6 2:55pm 265 MFAT Burners Simon Tucker
6 2:55pm 266 Snap Fitness Team 1 Greer Evans
6 2:55pm 267 Snap Fitness Team 1 Brian Fong
6 2:55pm 268 Snap Fitness Team 1 Jo Paulsen
6 2:55pm 269 Snap Fitness Team 1 Annylise Thurston
6 2:55pm 270 Snap Fitness Team 1 Liam Woodcock
6 2:55pm 271 Snap Fitness Team 2 Francesca Cox
6 2:55pm 272 Snap Fitness Team 2 Willow Mae De Jonge
6 2:55pm 273 Snap Fitness Team 2 Kahu Fowler
6 2:55pm 274 Snap Fitness Team 2 Samuel Thomas Hughes
6 2:55pm 275 Snap Fitness Team 2 Tauariki Kaa
6 2:55pm 276 PVFB Blazing Beauties Lesley Lucas
6 2:55pm 277 PVFB Blazing Beauties Ina Schuetze
6 2:55pm 278 PVFB Blazing Beauties Ben Warren
6 2:55pm 279 PVFB Blazing Beauties Gwen Gilmore
7 3:15pm 281 Auckland Airport – Fast, Furious, Finance Bianca Cresswell
7 3:15pm 282 Auckland Airport – Fast, Furious, Finance Michael Graham
7 3:15pm 283 Auckland Airport – Fast, Furious, Finance Gillian Luke
7 3:15pm 284 Auckland Airport – Fast, Furious, Finance Emma Rae
7 3:15pm 285 Auckland Airport – Fast, Furious, Finance Melissa Redshaw
7 3:15pm 286 Auckland Airport Fab five Juan Agudelo
7 3:15pm 287 Auckland Airport Fab five James Clark
7 3:15pm 288 Auckland Airport Fab five John Dooley
7 3:15pm 289 Auckland Airport Fab five Frances Jay
7 3:15pm 290 Auckland Airport Fab five Elnaz Van Vuuren
7 3:15pm 291 Auckland Airport Maintenance Crew Rohit Lal
7 3:15pm 292 Auckland Airport Maintenance Crew Teinaki Marsters
7 3:15pm 293 Auckland Airport Maintenance Crew Sisa Pahulu
7 3:15pm 294 Auckland Airport Maintenance Crew Kinnary Patel
7 3:15pm 295 Auckland Airport Maintenance Crew Trina Tauvela
7 3:15pm 296 Hot Scrubs Amber Allen
7 3:15pm 297 Hot Scrubs Jennie Candish
7 3:15pm 298 Hot Scrubs Kathryn Erai
7 3:15pm 299 Hot Scrubs Jasmine Mortimer
7 3:15pm 300 Hot Scrubs Scott Willis
7 3:15pm 301 PwC Pirates Liz Babonnick
7 3:15pm 302 PwC Pirates Rachel Blackwell
7 3:15pm 303 PwC Pirates Sashin Lal
7 3:15pm 304 PwC Pirates Isabel Monk
7 3:15pm 305 PwC Pirates Thomas Pearse
7 3:15pm 306 Farmers Home Jess Collard
7 3:15pm 307 Farmers Home Dania Haque
7 3:15pm 308 Farmers Home Sarita Hibberd
7 3:15pm 309 Farmers Home Lora Ruseva
7 3:15pm 310 Farmers Home Swaroop Shekar
7 3:15pm 311 Farmers Honey I’m Home Stacey Atkinson
7 3:15pm 312 Farmers Honey I’m Home Kris Moses
7 3:15pm 313 Farmers Honey I’m Home Melissa Dos Santos
7 3:15pm 314 Farmers Honey I’m Home Ellie Long
7 3:15pm 315 Farmers Honey I’m Home Nicole Mc Williams
7 3:15pm 316 Farmers Never Admit De Feet Chloe Bennett
7 3:15pm 317 Farmers Never Admit De Feet Leanne Bullick
7 3:15pm 318 Farmers Never Admit De Feet Jordan Goodall
7 3:15pm 319 Farmers Never Admit De Feet Francesca Hall
7 3:15pm 320 Farmers Never Admit De Feet James Wood
7 3:15pm 501 The Tower Rangers Andrea Lawgun
7 3:15pm 502 The Tower Rangers Paul Novella
7 3:15pm 503 The Tower Rangers Vicki Lau’ese Cook
7 3:15pm 504 The Tower Rangers Henry McKenna
7 3:15pm 505 The Tower Rangers Lene Feagaiga
8 3:35pm 321 Auckland Airport Planners Fiona Ho
8 3:35pm 322 Auckland Airport Planners Richard Hughes
8 3:35pm 323 Auckland Airport Planners Kevin Ingle
8 3:35pm 324 Auckland Airport Planners Yuko Maruta
8 3:35pm 325 Auckland Airport Planners Paul Parmentier
8 3:35pm 326 Survivor – Sky Tower Bradley Annals
8 3:35pm 327 Survivor – Sky Tower Tania Harry
8 3:35pm 328 Survivor – Sky Tower Brian Mardell
8 3:35pm 329 Survivor – Sky Tower Michael Side
8 3:35pm 330 Survivor – Sky Tower Natalie Toeke
8 3:35pm 331 Farmers Charmers Eve Barnabe
8 3:35pm 332 Farmers Charmers Corey Philips
8 3:35pm 333 Farmers Charmers Aroha Te Whetu
8 3:35pm 334 Farmers Charmers Naomi Toimata
8 3:35pm 335 Farmers Charmers Esther Yu
8 3:35pm 336 Farmers Dominate Amos Bailey
8 3:35pm 337 Farmers Dominate Jo McMahon
8 3:35pm 338 Farmers Dominate Melanie Rutherford
8 3:35pm 339 Farmers Dominate Stuart Titterrell
8 3:35pm 340 Farmers Dominate Simon Wollerton
8 3:35pm 341 Farmers Northern Stars Cathy Atkins
8 3:35pm 342 Farmers Northern Stars Dean Cook
8 3:35pm 343 Farmers Northern Stars Laura Court
8 3:35pm 344 Farmers Northern Stars Marion Morris
8 3:35pm 345 Farmers Northern Stars Brett van Zyl
8 3:35pm 346 Farmers Northland Stars Colin Campbell
8 3:35pm 347 Farmers Northland Stars Chris Cargill
8 3:35pm 348 Farmers Northland Stars Reulen Edwards
8 3:35pm 349 Farmers Northland Stars Sonya Hayward
8 3:35pm 350 Farmers Northland Stars Brady McGregor
8 3:35pm 351 Farmers Not Fast Just Furious Steve Ashton
8 3:35pm 352 Farmers Not Fast Just Furious Leigh Evans
8 3:35pm 353 Farmers Not Fast Just Furious Tahnee Gudsell
8 3:35pm 354 Farmers Not Fast Just Furious David Hayes
8 3:35pm 355 Farmers Not Fast Just Furious Tim Shepherd
8 3:35pm 356 Home by Farmers Joshua Gray
8 3:35pm 357 Home by Farmers Stuart Gray
8 3:35pm 358 Home by Farmers Colleen Mak
8 3:35pm 359 Home by Farmers George Mason
8 3:35pm 360 Home by Farmers Jodie  Toomath
8 3:35pm 361 The Blue Bloods Daniel Doyle
8 3:35pm 362 The Blue Bloods Lorrae Natale
8 3:35pm 363 The Blue Bloods Heather O’Hara
8 3:35pm 364 The Blue Bloods Lara Stewart
8 3:35pm 365 The Blue Bloods Rachel Turner
9 3:55pm 366 St John Ambulance Josh Clarke
9 3:55pm 367 St John Ambulance Emma Daniel
9 3:55pm 368 St John Ambulance Marisa Daniels
9 3:55pm 369 St John Ambulance Sarah Hale
9 3:55pm 370 St John Ambulance David Jackson
9 3:55pm 371 Coopers Troopers Mike Allsopp-smith
9 3:55pm 372 Coopers Troopers Tracy Allsopp-smith
9 3:55pm 373 Coopers Troopers Wayne Campbell
9 3:55pm 374 Coopers Troopers Andrew Duncan
9 3:55pm 375 Coopers Troopers Sahand Naghi
9 3:55pm 376 Moana New Zealand Team B Ray Kearns
9 3:55pm 377 Moana New Zealand Team B Louise Mangu
9 3:55pm 378 Moana New Zealand Team B Michael Newell
9 3:55pm 379 Moana New Zealand Team B Alyx Pivac
9 3:55pm 380 Moana New Zealand Team B Tevita Talakai
9 3:55pm 381 Moana New Zealand Team A Ruth Narvaez
9 3:55pm 382 Moana New Zealand – Team A Hohepa Rauputu
9 3:55pm 383 Moana New Zealand – Team A Nathan Reid
9 3:55pm 384 Moana New Zealand – Team A Grant Shuker
9 3:55pm 385 Moana New Zealand Team A Anastasia Siauini
9 3:55pm 386 Suncorp Comets Yuan Cheng
9 3:55pm 387 Suncorp Comets Drew Le Fleming Hall
9 3:55pm 388 Suncorp Comets Hubert Liang
9 3:55pm 389 Suncorp Comets Elaine Murray
9 3:55pm 390 Suncorp Comets Ming Zhang
9 3:55pm 391 Flying High Lily Lai
9 3:55pm 392 Flying High Jess Lo
9 3:55pm 393 Flying High Dharmesh Nanu
9 3:55pm 394 Flying High Karen O’Reilly
9 3:55pm 395 Flying High Elliot Oliver
9 3:55pm 396 Stray Travel Oliver Allum
9 3:55pm 397 Stray Travel Caroline Gallop
9 3:55pm 398 Stray Travel Clint ‘DC’ Maskell
9 3:55pm 399 Stray Travel Sam Mooney
9 3:55pm 400 Stray Travel Kayla Peredo
9 3:55pm 401 Up and at ’em! Vivian Cheng
9 3:55pm 402 Up and at ’em! Beatrice Falconer
9 3:55pm 403 Up and at ’em! Lisa Kinraid
9 3:55pm 404 Up and at ’em! James Lee
9 3:55pm 405 Up and at ’em! Andrea Tolson
9 3:55pm 406 Suncorp Bull-Rush Sara Ershadi
9 3:55pm 407 Suncorp Bull-Rush Andrea Fuehrer
9 3:55pm 408 Suncorp Bull-Rush Michael Hookham
9 3:55pm 409 Suncorp Bull-Rush Teiren Scannell-Todd
9 3:55pm 410 Suncorp Bull-Rush Lakshan Stephen
10 4:15pm 411 University of Auckland – Scientists against gravity Stefan Bohlander
10 4:15pm 412 University of Auckland – Scientists against gravity Denver Britto
10 4:15pm 413 University of Auckland – Scientists against gravity Olena Oryshchuk Oryshchuk
10 4:15pm 414 University of Auckland – Scientists against gravity Matthew Prouse
10 4:15pm 415 University of Auckland – Scientists against gravity Veronika Sander
10 4:15pm 416 99 Ninjas Rose-Marie Berryman
10 4:15pm 417 99 Ninjas Chloe Lim
10 4:15pm 418 99 Ninjas Emma Mancer
10 4:15pm 419 99 Ninjas Brandon Mann
10 4:15pm 420 99 Ninjas Todd Wright
10 4:15pm 421 The 99 Rockets Tom Boyle
10 4:15pm 422 The 99 Rockets Dan Bye
10 4:15pm 423 The 99 Rockets Simone Lash
10 4:15pm 424 The 99 Rockets Tracy Powell
10 4:15pm 425 The 99 Rockets Miller Yule
10 4:15pm 426 Team Raydar Hannah Howley
10 4:15pm 427 Team Raydar Alice Lipski
10 4:15pm 428 Team Raydar Will Ravlich
10 4:15pm 429 Team Raydar Tom Roydhouse
10 4:15pm 430 Team Raydar Anna Tulloch
10 4:15pm 431 Ludus Magnus Kalli Fox
10 4:15pm 432 Ludus Magnus Dannielle Noanoa
10 4:15pm 433 Ludus Magnus Paul Rauhihi
10 4:15pm 434 Ludus Magnus John Ryan
10 4:15pm 435 Ludus Magnus Te Kohe Tuhaka
10 4:15pm 436 SKYCITY VIP FOOD&BEVERAGE Aitana Champs
10 4:15pm 437 SKYCITY VIP FOOD&BEVERAGE Marcus Kan
10 4:15pm 438 SKYCITY VIP FOOD&BEVERAGE Kamaljit Kaur
10 4:15pm 439 SKYCITY VIP FOOD&BEVERAGE Taje Randhawa
10 4:15pm 440 SKYCITY VIP FOOD&BEVERAGE Ranjeet Singh
10 4:15pm 441 Ray White Boom Delanie Horrobin
10 4:15pm 442 Ray White Boom Wayne Maguire
10 4:15pm 443 Ray White Boom Carey Smith
10 4:15pm 444 Ray White Boom John Tanner
10 4:15pm 445 Ray White Boom Tarryn van Dyk
10 4:15pm 446 Ray White North Shore Stephen Burnett
10 4:15pm 447 Ray White North Shore Lily Han
10 4:15pm 448 Ray White North Shore Louis Henry
10 4:15pm 449 Ray White North Shore Catherine Liu
10 4:15pm 450 Ray White North Shore Elizabeth Mohanraj
10 4:15pm 451 Northland Alliance Amblers Anita Child
10 4:15pm 452 Northland Alliance Amblers Judith Collett
10 4:15pm 453 Northland Alliance Amblers John Hastings
10 4:15pm 454 Northland Alliance Amblers Chris Powell
10 4:15pm 455 Northland Alliance Amblers Pete Watts
11 4:35pm 456 Premier Group Alissa Lockley
11 4:35pm 457 Premier Group Kevin Peng
11 4:35pm 458 Premier Group Bernard Powell
11 4:35pm 459 Premier Group Nickee Stephenson
11 4:35pm 460 Premier Group Dan Wyllie
11 4:35pm 461 Tower Power Aria Clapperton
11 4:35pm 462 Tower Power Robyn Cory-Wright
11 4:35pm 463 Tower Power Deb Harding
11 4:35pm 464 Tower Power Shane Hinton
11 4:35pm 465 Tower Power Nicholas Meseldzija
11 4:35pm 466 AATravelex Shay Desai
11 4:35pm 467 AATravelex Morag Haliburton
11 4:35pm 468 AATravelex Jonathan Jiang
11 4:35pm 469 AATravelex Jitesh Raman
11 4:35pm 470 AATravelex Jordan Smart
11 4:35pm 471 ASB Technology Morne Barnard
11 4:35pm 472 ASB Technology Sandra Howell
11 4:35pm 473 ASB Technology Megan Howes
11 4:35pm 474 ASB Technology Stacey Lismore
11 4:35pm 475 ASB Technology Jammie-Lea Wilson
11 4:35pm 476 Auckland Grammar Bruce John
11 4:35pm 477 Auckland Grammar Rachel Lory
11 4:35pm 478 Auckland Grammar Campbell Lowe
11 4:35pm 479 Auckland Grammar Tim O’Connor
11 4:35pm 480 Auckland Grammar Rachel Taylor
11 4:35pm 481 ColenSOmanystairs Paul Courtney
11 4:35pm 482 ColenSOmanystairs Jodi Davis
11 4:35pm 483 ColenSOmanystairs Anna Flaws
11 4:35pm 484 ColenSOmanystairs Serena Fountain-Jones
11 4:35pm 485 ColenSOmanystairs Baxter Richardson
11 4:35pm 486 ColensoSOhigh Daniel Barritt
11 4:35pm 487 ColensoSOhigh Lisa Barritt
11 4:35pm 488 ColensoSOhigh Reks Kok
11 4:35pm 489 ColensoSOhigh Alex Polglase
11 4:35pm 490 ColensoSOhigh Daisy Wu
11 4:35pm 491 Shelter Realty Ltd Alex Aftaab
11 4:35pm 492 Shelter Realty Ltd Bobby Sapra
11 4:35pm 493 Shelter Realty Ltd Gaurav Satija
11 4:35pm 494 Shelter Realty Ltd Ashok Shetty
11 4:35pm 495 Shelter Realty Ltd Nisha Tailor
11 4:35pm 496 SKYCITY NRC Debbie Gregory
11 4:35pm 497 SKYCITY NRC Jacqueline Fuimaono
11 4:35pm 498 SKYCITY NRC Jamie Allen
11 4:35pm 499 SKYCITY NRC Robert Fazekas
11 4:35pm 500 SKYCITY NRC Paula Slack